Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Eşya Depolama
Eşya Depolama

Eşya depolama kavramı kullanım itibariyle en çok Evden Eve Nakliyat Şirketleri arayan Eşya Taşıma yapacak veya taşınacak kişi ve kurumlar için daha önemlidir.

Eşya Depolama, Bir kişi veya kurumun taşınma öncesinde eşyalarını bir depoda tutma, bir depoda depolama yapmak istemesi ile koruma altına almak istemesi anlamına gelmektedir.

Eşya Depolama, Nakliyat firmalarınca tutulan eşya depoları içerisine belirli bir zaman dilimi içerisinde eşyaların depolanması ve koruma altında tutulması demektir.

Eşya Depolama nasıl yapılır

Eşya Depolama Hizmeti, Eşyalara özel olarak tutulan nem değerleri ve iç sıcaklık düzeyi düzgün depolarda yapılmaktadır. Tabii ülkemizde buna dikkat eden kaç Nakliye Firması var derseniz yüzde 2 en fazla hadi 3 olsun.

Eşya Depolama Depolarınca olması gereken özellikler

Her şeyden önce nemli olmaması gerekmektedir. İç ısısının 22 derece ile 26 derece oda sıcaklığında olması önem taşır. Ayrıca Eşyalarınızın kırılma durumu için paketleme yapıldıktan sonra depolara konulması da çok önemlidir. Depoların en kötü 6 ayda bir bakımının yapılması haşere ve böcekler için temizleme yapılması da büyük önem taşır.

Eşya Depolama Servisi

Eşya Depolama yapan Nakliyat firmaları bu hizmet Eşya Depolama Servisi olarak satarlar. Burada sorgulamanız gereken özellikleri yukarda size anlatmıştık. Daha sonra ise aylık veya yıllık depo kiralama yapar ve eşyalarınızı kiraladığınız depolara koyarsınız.

Fiyatlar hakkında bizimle hemen irtibata geçin…

Eşya Depolama
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up