Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat, Türkiye’de bulunan tüm vilayetlerin birbirleri arasında taşımacılık yapılması anlamında kullanılmaktadır. Bizler daha çok İstanbul’dan alınacak ve diğer illere gönderilecek olan eşyalar ve ev taşıma ile ilgili olan bir kurumuz. Evden NAKLİYAT, İstanbul şehirlerarası nakliyat olarak Türkiye’nin tüm illerine evden eve şehirlerarası nakliyat yapmaktadır.

Şehirlerarası nakliyat firmaları içinde hem en uygun hem de en kaliteli ve kırılmaksızın eşya taşıma yapan firmamız, sizlere en iyi teklifi verebilmek için hazırladığı program aracılığı ile tekliflerinizi vermektedir.

Şehirlerarası nakliyat firması aramalarınızda sıkça karşılaştığınız firma olan Evden Nakliyat, gerek Google gerekse Sosyal medya kanallarında karşınıza sıkça çıkar. Bunun sebebi fazlaca müşteri kitlesine hitap ediyor olmamızdır.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları konusunda sizlere verebileceğimiz en iyi bilgi, her mesafeye göre fiyatın farklılaştığıdır. Sizin evinizin kaç artı kaç olduğu, hangi ilden hangi ile gideceğiniz, ekstra asansör kurulumu gerekip gerekmediği gibi bazı hususlar istanbuldan şehirlerarası nakliyat fiyatları konusunda sizlere daha açıkça bir fiyat çıkarılmasına yardımcı olmaktadır.

Şehirlerarası nakliyat ücretleri konusunu belirleyen en önemli husus, ayrıca kaç personelin şehirlerarası taşımacılık yaparken sizin için emek sarf edeceğidir. 1+0 olan bir ev için 2 kişi taşıma yapabilirken, 4+1 bir ev için misal 6 7 kişi taşıma yapar. Haliyle İstanbul’dan evden eve nakliyat ücreti değişmiş olur.

Örnek vermek gerekirse, Şehirlerarası nakliyat fiyatlarını belirleyen unsurlar şunlardır;

  • Şehirlerarası nakliyat, Evinizin kaç artı kaç olduğu, ev tipiniz,
  • Şehirlerarası nakliyat, Taşınacağınız mesafe ile aranızda kaç kilometre olduğu,
  • Şehirlerarası nakliyat, Evinizi taşıma yaparken kaç kişinin bu konuda çalışacağı,
  • Şehirlerarası nakliyat, Günlük yol yemek ve motorin fiyatları,
  • Şehirlerarası nakliyat, Ekstra asansör kurulacak mı yoksa kurulmayacak mı?
  • Şehirlerarası nakliyat, Evinizin eşyaları ve kırılacak eşyaların miktarı
  • Şehirlerarası nakliyat, Eşyalarınız Sigortalı taşımacılık olacak mı? Eşyalarınız sigorta edilecek mi?

Gibi birçok soru, şehirlerarası nakliyat ücretleri ‘ni belirlemek konusunda sizlere de önemli ölçüde kendi kendinize fiyat çıkartabilmenize yardımcı olur.

Yukarda sizlere yazmış olduğumuz metinler, sizlere İstanbul’dan şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat tahmini konusunda bir fikir verirken, piyasadaki birçok firmanın kalite konusunda net şekilde çok üstünde olduğumuzu, sizlere hatırlatmak isteriz. Bu nedenle Şehirlerarası nakliyat fiyat teklifi alırken mutlaka ilk önce bizi tercih edin. Farkı görmeniz ve eder fiyatı almanız açısından bu sizin için çok önemli.

Tüm bu sebepler toplandığında, sizlere Şehirlerarası nakliyat hakkında gerekli özeni gösterecek firmayı bulmanızın zor olabileceğini anlatmaya çalıştık. Kimse, bizim kadar eşyalarınıza önem vermiyor. Taşırken maalesef dikkatsiz davranıyorlar. Her ne olursa olsun, eşyalarınız gözünüz gibi bakılmayı hak ediyor çünkü artık eski fiyatlar yok, yenisini almaya kalksanız ateş pahası olmuş…

Hayırlı Günler dileriz…

Şehirler Arası Nakliyat
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat Fiyat Hesaplama
MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up