Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Evden Eve Nakliyat Fiyat hesaplama için bazı önemli metrikler var. Nereden nereye Ev Taşıma yapılacak ise aradaki kilometrenin ne kadar olduğu, her iki tarafa da ek taşıma asansörü kurulacak mı yoksa kurulmayacak mı sorusunun cevabı, özellikle İstanbul içinde köprü geçiş maliyetleri olduğundan hesaba katılacak olan geçişler ve çalışacak personel sayısına bağlı olarak çalışan gideri ile aracın mazot gideri toplamı, maliyet olarak hesaplanır. Daha sonra ise Sigortalı eşya taşınacaksa sigorta ettirme maliyeti üzerine konur, üzerine karlılık ne kadar olacaksa konarak fiyat belirlenir.

Evden eve Nakliyat fiyat hesaplama yapılırken dikkat edilen konular bunlarken, fiyat farkları nasıl oluşur derseniz,

  • Bir firma yüzde 40 kar koyarken bir diğeri yüzde 50 koyar.
  • Bir firma 3 personel çalıştıracakken bir diğer firma 5 personel çalıştırır.
  • Bir firma ultimate Mercedes taşıma kamyonu kullanırken diğeri en düşük model tercih eder.
  • Bir firma kilometre başı mazot maliyetini düz 30 liradan hesaplarken diğer firma 25 liradan yazar misal.
  • Bir firma 2 katlı sarmalı paketleme yapar, diğer firma 1 kat sarar kırılma şansı vardır.
  • Bir firma aynı gün 2 iş alır, diğer firma sadece sizin işinizi alır ve yapar.

Gibi gibi uzun uzadıya anlatılması gereken şeyler vardır. İşte bu gereklilikleri sisteme bağladık ve sistemimiz size her şeyi hesaplayıp 4 firmanın da size verdiği teklifi gösterebilen harika bir altyapıya sahip oldu.

Evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanır işte tam da bu şekilde hesaplanır ve nakliyat fiyat hesaplama botumuz sayesinde size en doğru fiyat verilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up