Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
İstanbul En Ucuz Nakliyat Firması Hangisi
İstanbul En Ucuz Nakliyat Firması Hangisi

İstanbul En Ucuz Nakliyat Firması diye bir şey yoktur. En ucuz nakliyat firmaları içinden seçim yaparsanız kaliteye ve firma özelliklerine göre seçim yapmalısınız. En ucuz Nakliyat şirketi her zaman maliyetleri en dibe çeken ve az karlılık üzerine işlem yapandır. Ama sizin isteğiniz ne? Asıl önemli soru budur.

Çalışanlar yabancı uyruklu olsun, eşyalarım kırılsa da önemi yok, nasıl olsa yenisini alırım derseniz veya iyi kötü bir araba olsun eşyalar içinde savrula savrula gitsin derseniz, zaten bizi tercih etmeyin çünkü biz o değiliz.

Biz Kaliteli, Güvenli, Çift sarmalı taşımacılık yapan bir firmayız. Fiyatlarımız diğer rakiplere göre her zaman hak ettiği gibidir. 10 bin lira olması gereken işe 5 bin lira demeyiz, ama 13 bin lira da demeyiz. AMACIMIZ düzgünce iş yapmak. Ederi neyse bunu söylemek.

Bu nedenle siz siz olun, maliyetleri kısıp aman iş alayım da bir şekilde yaparız ne olacak diyen firmalardan kaçın. İstanbul en ucuz nakliyat firması biz değiliz bunu söyleyelim en başta. Hakkıyla Kaliteli, çift sarmalı paketlemeli düzgünce sizi yormayacak firmaları tercih edin. Aksi halde üzülen maalesef en sonunda siz olursunuz.

İstanbul En Ucuz Nakliyat Firması Hangisi
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up