Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
İstanbul En Uygun Taşımacılık Şirketi Nerede
İstanbul En Uygun Taşımacılık Şirketi Nerede

İstanbul En uygun taşımacılık Şirketi genellikle sizin lokasyonunuzda size yakın olandır. Neden diyeceksiniz. Diyelim siz Avrupa yakasında oturuyorsunuz, İstanbul Avrupa yakası ‘nda size 3 5 kilometre uzaktaki bir firma mı size gelirken sizi taşırken daha az mazot benzin yakar yoksa Anadolu yakasının sonundan size gelecek olan firma mı? Ya da siz İstanbul Anadolu yakası ‘nda oturuyorsanız, Anadolu yakasında size 3 5 kilometre uzaktaki firma mı size ulaşırken daha az mazot yakar yoksa Avrupa yakasının sonundan evinize gelemeye çalışacak firma mı?

Mantıklı düşünmeniz yeterli. İşte bu yüzden biz hem Avrupa yakası Nakliyat firmaları hem de Anadolu Yakası Nakliyat firmaları olarak birleştik ve sizin için en doğru teklifi alacağınız sistemi yaptık. İstanbulun en uygun taşımacılık yapan firması biz değiliz çünkü;

  • Paketlemenizi çift sarmalı ve kırılmaz şekilde özellikle sarıyoruz ve bu bir maliyet oluşturuyor
  • Size gelirken yabancı uyruklu 7 8 kişi getirmek yerine gayet temiz 5 personel ile işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.
  • Özellikle en şık ve en büyük araçlarla taşımacılığınızı yapıyoruz, maddiyattan kaçınmıyoruz açık konuşmak gerekirse en kaliteliyi vermeye çabalıyoruz.
  • Eşyalarınıza sigorta istediğinizde ne kaliteli sigorta firması ile Sigortalı Taşıma Nakliyat yapıyoruz.
  • İstanbul genelinde hizmet veren toplam 16 Kamyon 4 Tır ile size tam hizmette kusur etmiyoruz.
  • Taşıma Asansörü kurulacaksa istediğiniz zaman istediğiniz yere araçlarımız beraber taşıma kamyonları da yolluyoruz.

Şimdi biz bu kadar ek gidere katlanırken, İstanbul en uygun taşımacılık şirketi zaten biz olamayız. Biz size, evinizdeki ürünlere her şeyden önce değer veriyoruz. Kaldı ki bunu ilk önce sizin yapmanız lazım gerekir.

İstanbul En Uygun Taşımacılık Şirketi Nerede
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up