Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
İstanbul Kilometre Başı Nakliyat Ücreti Ne kadar
İstanbul Kilometre Başı Nakliyat Ücreti Ne kadar

İstanbul Avrupa Yakası Nakliyat Ücreti ve İstanbul Anadolu yakası Nakliyat Ücreti olarak bu rakam çok değişken, hem de başka başka şeyler de buna etki ediyor. Örneğin asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, çalışan personel sayısı, hepsi beraber hesaplanıyor.

Ortalama değerler ise şu şekilde…

30 km mesafeli 2 ev arasında taşıma yapacaksanız bu örneği dikkate alabilirsiniz.

  • Kilometre başı mazot fiyatı 30 km de yaklaşık dolu yüklü kamyonda 450 lira yakar.
  • Asansör kurulacaksa ekstra 1000 lira civarı gider ek maliyet olur.
  • Köprü geçişi olacaksa zaten en dip 3 geliş gidiş yazmalısınız ki bu da mazota ek 300 lira yansıtır.
  • Eviniz 3+1 ev ise, bu evi 5 kişi ancak taşır, her kişi günlük 300 400 lira arası yevmiye alır. Toplamı 1500 ile 2000 arası çalışan maliyeti eder.
  • Sigortalı taşıtacaksanız en düşük günlük sigorta maliyeti şuan ek 1250 TL yazar.
  • Günlük çalışan yemek payını siz öderseniz olur da biz ödersek 5 kişi en az 400 lira yazar.

Sadece yukardaki maliyetler toplamı, 5.500 lira ile 6000 lira arası maliyet tuttu. Bu evi ne kadara taşırsınız? En düşük taşıma olsa minimum yüzde 30 kar koymanız lazım, ki bu çok az konan karlılık oranı olsa bile7.500 dip fiyat ile 8.500 normal fiyat olarak değişti değil mi? Kimi şirketler en az yüzde 50 koyarken biz bu rakamlarda kar koyduğumuz için İstanbul kilometre başı nakliyat Ücreti bakın ne çıktı. Bu hesabı alıp yapın doğru fiyatı kendiniz için hesaplayın demeye gerek yok, çünkü sistemimiz sizin için hesaplayan bir sistem geliştirdi, oraya yazın size hemen hesaplayıp fiyatı versin, dilediğiniz firmayı arayın ve anlaşın.

İstanbul Kilometre Başı Nakliyat Ücreti Ne kadar
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up