Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Ofis Depolama
Ofis Depolama

Ofis depolama da bir diğer konuda bahsetmiş olduğumuz Eşya depolama ile benzerdir. Sadece burada daha ziyade Kurumsal Ofis eşyaları Depolama Hizmeti verilmektedir. Bu hizmet de aynı Eşya depolama hizmeti ‘nde olduğu gibi, Ofis Eşyası Depolama Servisi olarak adlandırılabilir.

Ofis Depolama Özellikleri

Ofis Eşyaları ‘nın tutulacağı depoların özellikleri de önem taşır. Her şeyden önce deponun nemli olmaması gerekmektedir. Deponun İç ısısının 22 derece ile 26 derece oda sıcaklığında olması önemlidir. Bunun yanında Ofis Eşyalarınızın kırılma durumu için paketleme yapıldıktan sonra ofis eşya depolarına konulması da çok önemli. Bu büyük depoların en kötü 6 ayda bir ilaç ve haşere bakımının yapılması haşere ve böcekler için temizleme yapılması da çok çok önemlidir.

Ofis Depolama Servisi

Ofis Eşya Depolaması yapan Nakliyat firmaları bu hizmet Ofis Eşya Depolama Servisi olarak satarlar. Burada sorgulamanız gereken özellikleri eşya depolama makalemizde size anlatmıştık. Daha sonra ise aylık veya yıllık depo kiralama yapar ve eşyalarınızı kiraladığınız depolara koyarsınız.

Ofis Depolama Fiyatları

Ofis Depolama Fiyatları özellikle ilçeye göre, mesafeye göre, lokasyon uzaklığına bağlı olarak tabii bir de eşyalarının özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Kimi kurum yüz binlerce liralık eşya ve teknolojik aletlerini de depolamak isterken kimi kurum 3 takım eşyasını depolamak istiyor. Tabii bu da fiyatı tamamen değiştiriyor. Ofis Depolama Fiyatları genellikle aylık ücretler ve yıllık ücretler ile yapılıyor. Ürünlerinizin özellikleri eşittir size çıkacak ortalama fiyat olarak düşünebilirsiniz.

Düşünün 4+1 Ofis Malzemeleri ile 1+1 Home Ofis malzemeleri depolama fiyatı bir ve aynı olabilir mi? Tabii ki olamaz. İşte burada size fiyatlama için bir anahtar…

Ofis Eşyası Depolama Fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle hemen irtibata geçin…

Ofis Depolama
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up