Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Paketleme
Paketleme

Paketleme kavramı, Evden eve Nakliyat için en önemli unsurlardan biri olarak görülmektedir. Bunun nedeni ise özellikle kırılacak eşyaların taşınması ile ilgili olan genel durumdur. Birçok kişi evlerinin taşınması yapılırken en çok paketleme konusuna önem verir. Bunun sebebi Evden Eve Nakliyat Paketleme hizmeti ‘nin tek sarmalı, çift sarmalı gibi özellikleridir.

Paketleme, özellikle kırılacak eşyaların düzgün ve kırılmadan taşınması için hem naylon hem pat pat hem de kolilerle beraber tam ve taşıma sırasında zarar görmeyecek şekilde yapılması ile düzgünce yapılabilir. Aksi halde kesinlikle eşyalarınız düzgün paketleme olmaz ise kırılabilir ve zarar görebilir bunu unutmamanız gerekli.

En iyi Paketleme Nasıl Yapılır

En iyi Paketlemeyi yapmak için aşağıdaki standartlara uyulması gerekmektedir.

 • Paketleme için özellikle en az Çift sarmalı paketleme yapılmalıdır
 • Paketleme için yoğun şekilde pat pat kullanılmalıdır.
 • Paketleme için kullanılacak koliler kalın kutu ve koli şeklinde ebatlı olmalıdır.
 • Paketleme için gerektiğinde köpük kullanımı da çok önemlidir.
 • Paketleme esnasında paket üzerine yazı yazılıp eşyaların nerede olduğu belirtilmelidir.
 • Paketleme konusunda sarma yaparken her paket için ayrıca izole kağıdı kullanılmalıdır.

Yukarıdaki paketleme özelliklerine dikkat eden bir Evden Eve Nakliyat şirketi, en doğru ve en iyi paketleme hizmetini sizlere sunmuş olacaktır.

Paketleme Maliyetleri

Bir Evden Eve Nakliyat firması için paketleme maliyetleri aşağıdaki paketleme ürünlerinin maliyeti toplamı ile ortaya çıkar.

 • Nakliyat Paketleme Pat Pat maliyeti
 • Nakliyat Paketleme Köpük maliyeti
 • Nakliyat Paketleme Kutu ve Koli maliyeti
 • Nakliyat Paketleme Karton ve Kağıt maliyeti
 • Nakliyat Paketleme Giysi ve Dolap Malzemeleri Çelik Kapları maliyeti

Yukarıdaki Eşya Paketleme için kullanılacak ürünlerin maliyetleri de evden eve değişmektedir. Hatta kaç artı kaç olduğunun dışında ürünlerinizin ne kadar cam, ne kadar kırılabilecek eşya olması gibi şeyler de ciddi bir maliyet farklılığı oluşturabilmektedir.

Yukarıda yazılan maliyetlerin ortalaması bir ev için 400 ila 500 TL arasında tutmaktadır. Tabii ki bu fiyatlar değişebilir. Ve bu kutular ile koliler patpatlar dahil hepsi aslında sizin evinizde taşıma sonrası çöpe atılmaktadır. Ancak bu, maliyet oluşturduğunu değiştirmez.

Evden Eve Nakliyat Eşya Toplama Paketleme Servisi

Evden Eve Nakliyat için Eşya Toplama ve Paketleme Servisi Hizmeti tamamen size özel olarak ve isteğiniz doğrultusunda yapılmaktadır. Öyle ki bazı taşınacak kişi ve kurumlar paketleme konusunda kendileri bu işlemi yaparken, bazı kişi ve kurumlar ise eşya toplama ve paketleme hizmeti ’ni Nakliye Firmaları ’na yaptırmayı seçmektedirler. Bu da fiyata yansıyan önemli unsurlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer eşya toplama hizmeti ‘ni siz kendiniz yapıyorsanız maliyette düşüş olacaktır. Lakin eğer Evden Eve Nakliyat Şirketi Paketleme Hizmeti ve Toplama Hizmeti ‘ni yapacaksa buna göre bir ek maliyet çıkacaktır.

Paketleme
Evden Eve Nakliyat Paketleme
Evden Eve Paketleme
Masa Paketleme
Nakliyat Paketleme
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up