Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır
Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Şehirler arası Nakliyat fiyat hesaplama ise daha karmaşık bir süreçtir. İstanbul evden eve nakliyattan çok daha farklı olan süreçlerle fiyat hesaplanır. Örneğin burada en önemli şey şehirlerarası mesafeye göre nakliyat fiyatı hesaplamaktır.

Örnek vermek gerekirse İstanbul Bursa Nakliyat Fiyat Hesaplama örneğini verelim…

İstanbul Bursa Nakliyat mesafesi yeni köprü kullanılırsa 155 km. Bursa içine 210 km olarak düşünülür. Haliyle, İstanbuldan Bursaya Nakliyat yapılacak ise 210 kilometre üzerinden motorin masrafı, buradan oraya gidiş köprü ücreti, dönüş köprü ücreti, çalışacak kişilerin bütün günlük yevmiye hakkı ve Sigortalı taşıma sigorta maliyeti hesaplanır. Üzerine yüzdelik kar konarak size fiyat verilir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları da yukarıdaki giderler toplamı hesaplanarak size söylenir. Aynı hesabı İstanbul Sakarya Nakliyat Fiyatı hesaplama veya İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatı hesaplama olarak da kendiniz rahatlıkla giderleri hesap ederek yapabilirsiniz.

Soru şu ki, siz olsanız maliyeti 5000 lira yapan bir işi 5500 liraya bütün gün olacak şekilde yapar mısınız? Eğer yapan varsa yalan söylüyordur çünkü ya sigortadan kaçıracak, ya çalışan maliyetinden ya da araç giderlerinden kaçıracak. Başka çaresi var mı size böyle fiyat vermesinin?

Fiyat hesabı yaparken reel maliyet hesabı yapmazsanız bizim sektörümüzde en basit tabirle  ‘’ Kandırılırsınız’’ tam da bu yüzden, sistemimiz size en doğru fiyatı vererek Şehirler arası Nakliyat fiyat hesaplama işi için en iyi fiyatı size vermek üzerine tasarlandı.

Bu konuda bizi arayın ve en doğru ve hatasız teklifi alın.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up