Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Şehirler Arası Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmeli
Şehirler Arası Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmeli

Şehirler Arası Taşımacılık Nakliyat Dikkat edilmesi gerekenler sıralı liste olarak şu şekilde anlatılırsa daha iyi anlayabilirsiniz.

  • Şehirler Arası Taşımacılık Nakliyat yapan şirketler in size göndereceği personel sayısı ve bu personellerin Türkiye vatandaşı olup olmaması
  • Şehirler Arası Taşımacılık Nakliyat yapan şirketler in size değer biçtiği araçlar eski model yeni model veya en yeni ultimate modeller mi bu soru çok önemli
  • Şehirler Arası Taşımacılık Nakliyat yapan firmalar ayrıca asansör kuruyor mu, hem eşyalarınızı aldıkları hem de koyacakları yere ek asansör kurulumu yapıyorlar mı bu çok önemli
  • Şehirler Arası Taşımacılık Nakliyat yapan şirket size hangi kurumdan eşya taşıma sigortası yaptı, sigorta yazısı nerede, evrak size gösterildi mi bu çok önemli

Yukarıda yazılı maddeler sizin, Şehirler Arası Nakliyat özelinde gerçekten çok dikkat etmeniz gereken maddeler. Dolayısı ile Şehirler Arası Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmeli diye sorduğunuzda başı bu yukardaki maddeler çekiyor. Bunları iyice anlayarak ve örerek hareket etmeniz sizin ve taşımacılık işinin selameti için çok değerli ve önemlidir.

Şehirler Arası Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmeli
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up