Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Sigortalı Ev Taşıma Nedir Nasıl Yapılır
Sigortalı Ev Taşıma Nedir Nasıl Yapılır

Sigortalı Ev Taşıma sektördeki en çok müşteri mağduriyeti yaşatan konudur. Sigortalı ev taşıma yapıyoruz deyip yapmayan yüzlerce firma var sektörümüzde. Ne yazık ki bunu kötüye kullanıyorlar. Hal buyken, Sigortalı ev taşıma yaptıracaksanız firmadan sigorta yaptırıldığına dair bir beyanat veya makbuz almanız gerekir. Aksi halde firmanın size sigorta yaptığına asla inanmayın.

Sigortalı Ev Taşıma yaptıran firma sizden eşyalarınızın görüntülerini ister, daha sonra bu eşyaları sigorta kurumuna bildirip eşyalar üzerine taşımacılık için sigorta yaptırır ki bu da ek bir maliyet demektir. Bu nedenle Sigortalı ev taşıma yapacak olan firma bu fiyatı size yansıtmak zorundadır. Asla kendi cebinden hiçbir firma bunu karşılamaz çünkü ürün sizin mal sizindir.

Sigortalı ev taşıma hizmeti sektörümüzde en çok mağduriyet yaşatan şey olduğu için sizi uyarıyoruz. Eşyalarınızı sigortalı taşıma şeklinde taşıtın aksi halde üç kuruş az verebilmek için eşyalarınız kırılır patlar ve hak iddaa edemezsiniz.

Sigortalı ev taşıma konusunda web sitemizde bulunan 4 firmanın tamamı, sizin isteğiniz doğrultusunda sigorta yapar. Bunu yaptırmanız sizler için çok çok değerli ve önemlidir. Bu nedenle 3 kuruş az vermektense kaliteli düzgün bir kurumu tercih edin ki, rakipler sizi kandırmak isterken, bizlerle güvende olun.

Sigortalı Ev Taşıma Nasıl Yapılır sorusunun en doğru cevabını sizlere verdiğimize göre, bizim piyasamızdaki kalitesiz ve güvenilir olmayan firmalarla da asla çalışmamanız gerektiğini, firmayı iyi incelemeniz gerektiğini de sizlere söylemiş olduk.

Bundan sonrası tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum. Biz size güvenli ve kaliteli taşıma hizmeti sunuyoruz, tercih tabii ki size ait.

Sigortalı Ev Taşıma Nedir Nasıl Yapılır
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up