Ofis Hizmet Saatleri

Pzt - Pzr : 09:00-22:00

İstanbul Evden Eve Nakliyat
MENÜ
KATEGORİLER
Ucuz Ev Taşıma Neden Tercih Edilmemelidir
Ucuz Ev Taşıma Neden Tercih Edilmemelidir

Ucuz Ev Taşıma asla ve asla tercih edilmemesi gereken bir konudur. Bizim piyasamızda maliyetleri en düşüğe indirip size ucuz Nakliyat teklifi vermek için yapılmayan yanardönerlik yoktur.

Misal vermek gerekirse, size ucuz teklif vermek ve işi almak için yapılan oyunlar aşağıda tek tek yazılmıştır, inceleyebilirsiniz.

  • Ucuz Ev Taşıma Nakliyat teklifi vermek için, personelden kısarlar, az ücret vererek yabancı çalışanlar ile işinizi görmeye çalışırlar ve siz dilini dahi tam anlamadığınız insanlarla beraber bakışıp durursunuz ve işiniz az personelden dolayı 5 6 saatte biteceği halde 10 12 saatte bile bitmeyebilir.
  • Ucuz Ev Taşıma Nakliyat teklifi vermek için, eski ve düşük düzey araçlarla işinizi yapmaya çalışırlar, araç balans ayarları bozuktur, bir tümsekte 10 eşyanız kırılır, bir anda eve eşyalarınızı açtıkça anlarsınız ki tüh ben ne yaptım demeye kalmaz, zaten iş bitti gidiyoruz derler.
  • Ucuz Ev Taşıma Nakliyat teklifi vermek için size sigorta yaptık derler, sigorta yapmazlar, siz de her şeyinizi o güne göre planlamışsınızdır mecbur sigortayı görmeden evinizi o an taşınmaktan başka çareniz olmadığı için iptal de edemezsiniz. Kimseye de hak ispat ve iddaa edemezsiniz. Böylece sizden sigortalı diye para kopartırlar.
  • Ucuz Ev Taşıma Nakliyat teklifi vermek için normalde eşyalarınızı evinizden alıp taşınacağınız yere avizelere kadar yerleştirmesi gereken taşıma firması, eşyalarınızı komple bir odaya bırakır ve siz aslında daha sonra kırılmış ürünleri görür, her şeyi tek tek kendiniz veya başkaca ustalar çağırarak taktırtmak ve herkese para vermek zorunda kalırsınız. Astarı Pahasını geçer. Anlamazsınız bile.
  • Ucuz Ev Taşıma Nakliyat teklifi vermek için, ürünlerinizde 2 katlı sarmalı paketleme yapılması gerekirken, hatta bazı cam ürünleri 3 katlı sarma yapılması gerekirken, ne gerekli patpat naylonu kullanırlar ne de sarmayı 2 3 kat yaparlar. Tek kat ve özensiz sararlar, bin pişman olursunuz. 3 Kuruş fazla değil, az vereceksiniz diye, bu risk göze alınır mı?

Sonuç olarak Ucuz Etin Yahnisi Pek olur derler. Yani ucuza kaçarsanız hele ki bizim sektörde ucuza kaçarsanız, bin kere pişman olursunuz. Hiç bunlara gerek yok. Doğru ve ederi fiyatında bizimle anlaşın, bu sorunların hiçbiri olmadan düzgünce siz çayınızı kahvenizi içerken her şeyi biz düzgünce yapalım ve evinizi de yerleştirelim.

Kalın Sağlıcakla.

Ucuz Ev Taşıma Neden Tercih Edilmemelidir
Karataş Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
İstanbul Çankaya Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Öz Ağaoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız
Medetoğlu Nakliyat Fiyat Hesaplama İçin Resime Tıklayınız

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
Batuhan Şık

Sultanbeyli’den Beylikdüzüne 1 tek eşyam kırılmadan sapasağlam getirildi. Dedikleri saatte geldiler, bitecek dedikleri saatte işlem bitti. Çok memnun kaldık, Fiyat ortalama olsa da hizmet çok iyidi, tavsiye ederim.

Erman Savcı

Beylikdüzüden aradım anlaştım, zaten Gürpınara kısa mesafe vardı ama eşyalarımın hepsi cam olduğu için, önemli ola hasarsız olmasıydı 2 katlı paketleme yaptılar, nasıl aldılarsa öyle bıraktılar, ellerinize sağlık hakkaten.

Beyza Nur Aktaş

Kadıköyden Kartala mesafe olarak kısa bir işlem yaptırdım 3 oda bi salon ev taşıdılar, paketlemeleri çok iyi, buzdolabındaki ürünlere kadar kırılan çizilen en ufak parçam olmadı, özellikle kırılacak eşyaları çok düzgün taşıyorlar.

Hasan Önal

Eşimin tavsiyesiyle Google’dan bulmuş galiba, aradık anlaştık, çok uygun fiyatlı şekilde taşıma yapıldı ve gerçekten adamlar ilgilendiler Allah var. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, 2+1 ev taşıdık, gayet memnun kaldık. EyvAllah.

Özge Kalyoncu Seven

Ataşehirdeki 1+1 evimi Kadıköyde 2+1 evime taşıdılar, toplam 5 saatte bütün iş bitti ve ben şahsen çok sevindim. 1 gün alır dediğim iş çabucak bitti. 1 günde herşeyi bitirdim ve taşınmam toplam 1 günde bitti, harikaydı.

Mehmet İncekaya

Hanım bulmuş iyikide bulmuş, Hadımköy Sanayi tarafından Ataköy’e taşınmamızı yaptılar, ekonomik oldumu derseniz pahalıydı ama değdi. Bir çizik dahi olmadan herşeyi kendileri aldılar kendileri bıraktılar, ben çay sigara sohbet derken taşınma işimiz bitti. Çok kısa sürede çok iyi iş.

Aylin Şahin Ünlü

Bakırköy merkezden aradık, Kurumsal bir firma ile karşılaştık, hoşumuza giden esasında tavır üslup ve benzeri etik şeyler, işlerini de kısa sürede ve kırık çıkık olmadan yaptılar, ben sadece oğlumla ilgilenirken, her şeyi halletmişler sağ olsunlar.

Nezahat Bektaş

İstanbul Bahçeşehirde oturuyorduk, Bahçelievlere 4+1 evimizi 8 saat gibi bir sürede komple taşıdılar. Fiyatı da fena değildi, bir şekilde orta noktada buluştuk, anlaştık. Çok nazik çalışanları var, güzel bir sohbetimiz de oldu, özellikle yazıp tavsiye etmek istedim.

Celebi Hadidi

Turkiye geldik 8 ay once ve bu tel bulduk nette, ucuz değil ama kaliteli biz suriye göre. Müteşekkir olduk tebriklar cok güzel yaptılar ve biz çok menun çok müteşekkir.

Scroll Up